BAĞLANMA KORKUSU

BAĞLANMA KORKUSU

BAĞLANMA KORKUSU

BAŞAK SAYAN SKU:10023507
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Roman / Öykü
Yayın Evi : ARTEMİS
Basım Yılı : 2011
ISBN : 9786054482733

Arka Kapak

FARKLI TENLERDE ARARKEN KENDİNİ, BAŞKA BİRİNİN RUHUNDA KAYBOLDUĞUNU ANLADI. KAÇIYORDU. ASLINDA KAÇTIĞI KİŞİYE DOĞRU KOŞUYORDU.

ZAMANA HÜKMEDEN TEK ŞEYDİ AŞK!
Cem yakışıklı, popüler, zengin, ilgi gören bir reklamcı. Aşkı bir zayıflık olarak gördüğü için hiçbir bağlılık ona göre değil. Hayat iş, eğlence ve kadınlardan ibaret ona göre. Yaşam kaçırılamayacak kadar kısa. Zamansa ciddi ilişkilerle geçirilemeyecek kadar değerli. Bahar naif, kırılgan, sade ve gizemli bir balerin. Aşk arıyor ve onu bulamamaktan korkuyor. Korku, bir mesafe yaratıyor hep ve her zaman Bahar için. Günün birinde Cem'in arkadaşı Sinan'la tanışması hayatının dönüm noktasına dönüşüyor. Sinan, Cem ve Bahar arasında yaşananlar onları dönüşü imkansız bir yola sokuyor. O günden itibaren, mantığı kalbe ve duygulara hükmeden bu üçlü gerçek aşkı sorgulamaya başlıyor. Zaman geçiyor. Aşktan kaçılamayacağını öğreterek ve kalıcı izler taşıyan imkansız bir tutkuya dönüşerek akıyor adeta.


Ankara'da doğan Başak Sayan ilk, orta ve lise öğrenimi aynı şehirde tamamladı. Üniversiteyi İstanbul'da okudu. 1995 yılından beri İstanbul'da yaşayan Sayan, o tarihten bu yana profesyonel oyunculuk yapıyor. Bağlanma Korkusu yazarın ikinci kitabı, ilk romanı. Yazar şu sıralar yeni romanı üzerinde çalışıyor.Sayfa Sayısı: 440

Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler