BÜTÜN KADINLAR APTAL SEN HARİÇ

BÜTÜN KADINLAR APTAL SEN HARİÇ

BÜTÜN KADINLAR APTAL SEN HARİÇ

ERDAL DEMİRKIRAN SKU:10028386
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Kadın
Yayın Evi : KASHNA
Basım Yılı : 2014
ISBN : 9789756197554

Yazar Erdal Demirkıran'ın 13. kitabı olarak kaleme aldığı "Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç" eserinin "Normal Boy" baskısı...

Kadına dair her şeyi bulacağınız ve büyük keyifle okuyacağınızı düşündüğümüz muhteşem bir eser daha. Hatta bugüne kadar kadınlar arasında şüphesiz Erdal Demirkıran'ın en favori kitabı olan "Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git" kitabının tahtından edecek eser diyebilirim bu kitap için çok rahatlıkla. 'Neden mi?' Çünkü bu kitap adından da anlaşılacağı üzere özellikle kadınlar için yazılmış ve adeta nokta atışı yapılmış da ondan. Erkek okuyucularımız bu duruma biraz bozulacaklar belki ancak onlarında okurken büyük bir keyif alıp merakla safyaların arasında kaybolacaklarını tahmin etmek güç değil kendi adıma. 'Eee bunu da Muhalafet Departmanında kitabın okuması aşamasında aramızda olup kitapta adı geçen erkeklerin heyecanından biliyorum' desem haksız olmadığımı anlarsın anında.

Özellikle kitap fuarlarında stantımıza uğrayıp da ilgisini çeken arkadaşlara kitaplar hakkında bilgi verdikten sonra yine de dayanamayıp 'Hakikaten bu kadar etkili mi kitaplarınız?' diye soruyorlar daha önce hiçbir Erdal Demirkıran kitabı okumamış hatta hiç duymamış olanlar. Biz de anlatınca ikna oluyorlar o kısa zaman zarfında orada. Buna rağmen hâlâ aklında soru kalan olup da 'Bu kitabı okuyunca hayatım değişecek mi?' diye onlara cevabım şu olur: 'Eğer yemek yemeden doyabiliyorsanız; bu kitapları da okumadan yada okuyup da hayatında uygulamadan da pekâlâ başarıya ulaşabirsin.' Evet kadınlar işte kitap işte çözüm. Ya okuyup uygular başarıya koşarsın yada okumaz kös kös yerinde sayarsın!

Arka Kapak Yazısı:

FELEK BİR GÜN ASALETE CAN VERDİ ADINA DA 'KADIN' DEDİ...

Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler