ELİNE SAĞLIK ANNECİĞİM

ELİNE SAĞLIK ANNECİĞİM

ELİNE SAĞLIK ANNECİĞİM

ZEYNEP KÖKSAL YAYKIRAN SKU:10031796
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Beslenme / Yemek
Yayın Evi : İŞ BANKASI
Basım Yılı : 2018
ISBN : 9786052953488

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)
“Bebekler için katı gıdaya geçiş” hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bir başvuru kaynağı niteliğindeki bu kitapta bebeğinizin 5. ayından itibaren ona her öğünde ne hazırlayacağınız sorusunun yanıtı pratik tariflerle veriliyor.
Eline Sağlık Anneciğim’de Akdeniz, Ege, Türk ve dünya mutfaklarından örneklerle yazar Zeynep Köksal Yaykıran'ın kendi tarifleri yer alıyor. Eser her öğün için düzenlenmiş haftalık ve aylık örnek mönülerle sizi "Bugün ne pişirsem?" derdinden de kurtarıyor.

Yaykıran bebeklerini memeden mamaya geçirirken yaptığı yemekleri, uyguladığı teknikleri ve tecrübelerini detaylarıyla aktarıyor. Meyve ve sebze püreleriyle başlayan tarifler, bebeğinizin yaşı ilerledikçe çocuk ve yetişkin yemeklerine, tüm ailenin afiyetle yiyeceği hafif, besleyici ve sağlıklı bir mutfağa dönüşüyor.

Çocuğunuzun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayabileceğiniz pişirme teknikleri kullanılan bu pratik ve lezzetli yemekler rehberi mutfak tezgâhınızın vazgeçilmezi olacak. Üstelik satın aldığınız her kitapla imkânı kısıtlı üniversite öğrencilerine burs veren Köksal Eğitim Vakfı'na da destek sağlamış olacaksınız.
Bebeklerinize ve tüm ailenize afiyet, bal, şeker olsun.Editör : Cumhur Öztürk

Sayfa Sayısı : 276

Ebat : 20 x 20

Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler