GECE NÖBETİ

GECE NÖBETİ

GECE NÖBETİ

TESS GERRITSEN SKU:10023840
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Roman / Öykü
Yayın Evi : MARTI
Basım Yılı : 2011
ISBN : 9786055420147

Bir yanda büyük şehir hastanelerinin baş döndürücü kalabalığında kazanılan deneyim ve başarılar; diğer yanda küçük bir kasabanın acil servisinde, mezarlık vardiyası da denen sakin gece nöbetleri. Bir yanda gece yarısı anlaşılamayan bir nedenle hastaneye bırakıldıktan sonra kaybolan yaşlı bir adam; diğer yanda her şeyden habersiz, patlamaya hazır birer saatli bomba gibi sokaklarda dolaşan kadınlar. Bir yanda bakıma muhtaç yaşlı bir anne, mutsuz bir kızkardeş ve parçalanmak üzere olan bir aile;diğer yanda kuşkular üzerine kurulu, kaçamak bir aşk. Ve hepsinin ortasında tek başına bir kadın doktor: Toby Harper. Başta mesleki itibarını kurtarmak için giriştiği onur mücadelesi, bir süre sonra karanlık güçlerin de dahil olmasıyla, ölümcül bir kedi fare oyununa dönüşüyor. Kayıp bir hastanın peşinde, kendisini tehlikenin tam ortasında bulan Toby Harper'ın heyecan dolu hikâyesi beklenmedik sonuyla kanınızı donduracak.

"Yılın en heyecan verici romanlarından biri. Son derece inandırıcı ve canlı, aklınızdan çıkaramayacağınız bir kitap."
-Publishers Weekly-

Kitapları 37 dile çevrilen ve bütün dünyada 20 milyondan fazla okura ulaşan, çok satanlar listelerinin üst sıralarından hiç inmeyen, tıbbi gerilim edebiyatının kraliçesi Tess Gerritsen'den en derinlerdeki arzularımıza ve korkularımıza ustalıkla dokunan sürükleyici bir hikâye. Sonsuza kadar genç kalmak uğruna insanlığımızın ne kadarını feda edebiliriz? Uzun bir ömürle yetinmeyip ölümsüzlüğü arzulayan insanoğlu bunun bedelini ödemeye ve ödetmeye hazır mı? "İnsanı daha ilk sayfadan yakalıyor ve sonuna kadar da bırakmıyor."
-John Saul-

"Okurken kendinizi içinde hissedeceğiniz hastane sahneleri, bilimin tüyler ürpertici yüzü, bir acil servisin gerektirdiği akıl almaz bir tempo ve bir nefeste okunacak müthiş bir gerilim." -People-

"Tüyler ürpertici bir tıbbi gerilim... Son sayfaya kadar gizemini koruyor."
-Maine Telegram-

"İlginin kulaktan kulağa yayılarak gittikçe büyüyeceği heyecan dolu bir hikâye."
-Booklist-

"Şok edici... Tess Gerritsen mesleki bilgisini, sıra dışı karakterler ve çarpıcı bir tarzla birleştirip soluk soluğa okunacak, keyifli bir gerilim hikâyesi yaratmış."
-San Jose Mercury News-

"Kesinlikle ürkütücü... Daha ilk satırlardan itibaren içinizdeki korkularla yüzleşmeye hazır olun."
-Rapport-
Yazarın diğer kitapları Ruh Koleksiyoncusu
Siliniş

İkiz Bedenler
Günahkar (Cep Boy)

Kan Gölü (Cep Boy)
Günahkar

Kemik Bahçesi
Çırak (Cep Boy)

Çırak
Kan Gölü

Cerrah
Yörünge

Hasat
Yaşam Öyküsü
Tess Gerritsen yazmaya odaklanmak için dahiliye uzmanı olarak sürdürdüğü başarılı hekimlik kariyerini bıraktı. Neww York Times'ın en çok satanlar listesinde birinci sırada yer bulmuş ilk tıbbi gerilim romanı Harvest'le dünya çapında başarı kazandı. Yazar Maine'da yaşıyor.


Sayfa: 460

Boyut: 14 x 22 cm
Hamur: 2
Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler