GEZİ TÜRKİYE 2011

GEZİ TÜRKİYE 2011

GEZİ TÜRKİYE 2011

SKU:10006902
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Gezi Anıları / Şehir / Turizm
Yayın Evi : EKİN
Basım Yılı : 2011
ISBN : 9786054196111


Gezi 20 yaşında!
Bahar geldi. "Gezi" zamanı başladı. Türkiye'nin güvenilir turizm yayıncısı Ekin Grubu'nun yıllardır büyük ilgi gören kitabı Gezi - Türkiye Tatil Rehberi'nin 2011 yılı baskısı çıktı.
Gezi bu yıl 20. yayın yılında. Toplam satış sayısı 250 bini geçti. Kurumlarında markaların çok uzun ömürlü olamadığı Türkiye'de 20 yıllık bir MARKA olmak hiç de kolay değil. En çok satan kitapların bile ertesi yıl unutulduğu kitap piyasasında ise bu iş iyice zor. Gezi işte bu zor olanı başarıyor. Kendine sürekli okurlar yaratıyor. Bahar yaza dönmeye yaklaşınca tiryakileri aramaya sormaya başlıyor. Bir rehber kitap için, bu kitabı üretenler için mutluluk verici.
Gezi'2011 baştan sona gözden geçirildi. Fotoğrafların eskiyen ve günümüzü yansıtmayanları yenilendi. Yeni yerler, yeni bilgiler eklendi. Güncellendi. Bu yenilemede okurların katkısı da çok. Değişen bir yolu, yenilenen bir beldeyi, çehresi değişen bir yöreyi bildiriyorlar. Bu yıl profesyonel-amatör gezi okurlarından yeni fotoğraflar aktı. Gezi'de olmayan, eskiyen fotoğrafları yenilerken okurlardan gelen fotoğraflar öncelikle değerlendirildi. Gezi giderek okurları aynı zamanda yazarları, fotoğrafçıları da olan kolektif bir yayına dönüşüyor.
"Gezi"nin her basımını alan sadık okuyucuları var. Onlara her yıl yeni okurlar ekleniyor.
Yıllardır yurdun dört bir yanında gezerken "Gezi"yi ellerinden düşürmeyenler bu yıl güncellenmiş bölge tanıtımları ile daha çok sevecekler bu kitabı.


Yazar:Kollektif

Sayfa Sayısı: 816

Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler