HAYATI UZATMANIN SIRLARI

HAYATI UZATMANIN SIRLARI

HAYATI UZATMANIN SIRLARI

OSMAN MÜFTÜOĞLU SKU:10027041
Lütfen stok ve fiyat sorunuz.
Kategori : Sağlık
Yayın Evi : HAYYKİTAP
Basım Yılı : 2013
ISBN : 9786055181192

Prof. Osman Müftüoğlu yeni kitabında yepyeni bir yaklaşım ile
Türk halkını iyileştirmeye devam ediyor: İntegratif sağlık!

Bedeni gençleştiren, ruhu güzelleştiren reçeteler bu kitapta...

"Geliştirdiğim integratif (bütüncül) sağlık yaklaşımı Türk halkının genetik hafızasına yani fıtratına uygun. Çünkü onun hem bedensel hem de duygusal ihtiyaçlarını dikkate alıyor.
Bu yeni yaklaşımda önce negatiflerden kurtulun diyorum. Yılların biriktirdiği toksinlerden, fazla kilolardan, yalan yanlış reçetelerden... Manevi boşluklardan, küskünlüklerden, dargınlıklardan, stres kaynaklarından, sevgisizlikten... Ve sonra bu toprakların güzellikleriyle, pozitiflikleriyle doldurun diyorum hayatınızı. Yani kötülükleri iyiliklerle kovun! Barışın, huzura odaklanın, inanın. Doğru beslenin, doğru takviyeleri alın. Güzelliğinize önem verin.
Tecrübenin getirdiği bilgelikle sizler için seçtim, yanlışları ayıkladım, ince işçilik yaptım. Ortaya, sağlıklı yaşam, kaliteli yaşlanma ve koruyucu hekimlikle ilgili bir başucu kitabı çıktı. Hayatı kaliteli uzatmanın kitabı. Genç yaşlı, kadın erkek herkesin yararlanacağı bütünsel sağlık kılavuzu. Acele etmeden sindire sindire okursanız, yeni bir hayatın ipuçlarını bulacaksınız. Yaşasın hayat diyeceksiniz."

Stok Durumu: Sorunuz
 

Aynı Kategorideki Diğer Kitaplardan Seçmeler